REFERENCE


 

Lukáš Vondráček

"U RLS jsem absolvoval kurz instruktor fitness: trenér II.třídy v lednu 2017. Už z mé dřívější praxe v trénování a ve cvičení, jsem znal nějaké věci, ale každá hodina kurzu my stále dokázala přinášet něco nového. V RLS se hlavně praktikuje styl praxe a praktičnosti znalostí nad takovou tou zbytečnou "omáčkou" , kterou si můžete kdekoliv najít sami na internetu. Cokoliv jsem potřeboval vysvětlit, tak jsem vždy dostal odpověď jak v otázkách o cvičení a stravě, tak ohledně účetnictví a marketingu, který je v tomto oboru také velmi důležitý. Jelikož sám studuji výživu, tak jsem velmi rád o stravě více do hloubky dokázal debatovat s lektory, kteří mě i tímto přesvědčily o tom, jak všemu do hloubky rozumí. V této době už mohu říci, že trénování lidí a řešení stravy i přes to, že ještě posledním ročníkem studuji je moje současná i budoucí práce a základ do toho mi dal právě RLS."

 

Markéta Bláhová

"Absolvování kurzu Instruktor fitness mi dalo spoustu zkušeností a hlavně mi naučilo přemýšlet nad tím, co dělám a proč to dělám. Ne, že by mi přinesl mnoho nových informací (jelikož už se fitness věnuji několik let), ale pomohl mi si všechno spojit dohromady. Bez toho mi bylo všechno to, co jsem už věděla, vlastně k ničemu. Dozvěděla jsem se, jak uzpůsobit trénink a jídelníček tak, abych dosáhla já i moji klienti toho, po čem touží. Ve výsledku na tom není vlastně nic těžkého. Když nad tím přemýšlíte."

 

Evžen Šulc

"Díky absolvovaní akreditovaného kurzu jsem si prohloubil znalosti v oboru fitness a kulturistiky. Zkušený tým lektorů mi pomohl svým individuálním přístupem. Vřele doporučuji."

 

Veronika Šípková

"Váš kurz mi dal strašně moc, nový pohled na svět fitness, chuť se tomu věnovat a samozřejmě nové znalosti a zkušenosti. Určitě nelituji, že jsem do toho šla, a bylo to jedno z nelepších rozhodnutí se tomuhle věnovat."

 

Hana Černá

"Jelikož se sportu věnuji od malička, hlavně rekreačně, ale i závodně, osud mě pomalu během několika let navedl na fitness a díky správným lidem okolo jsem mohla absolvovat kurz fitness trenéra a splnit si svůj sen. Zkušenosti, které jsem již získala, jsem zúročila na kurzu a ještě se dozvěděla spoustu nových poznatků, kurz byl veden velmi zajímavě a rozhodně jsem se na žádné hodině nenudila. Byla jsem ve skupině plné super lidí, kteří měli již také odsportováno a tak jsme vedli diskuze a navzájem se obohacovali o vědomosti. Nebyla to klasická hodina "učitel má pravdu a vy papouškujte a slovo od slova se naučte", ale byli jsme si všichni rovni a tím spíše si vše zapamatovali a hodně se nasmáli. Teoretická část pak přešla v praktickou a to teprve byla sranda, navzájem si dělat jídelní plány a druhého naučit techniku cviků. Zajímavé byly hodiny práva a povinnosti trenéra, doping a diagnostika a zjištění pohybového rozsahu každého z nás. Tímto bych chtěla poděkovat Michalu Bendovi a celému týmu RLS za umožnění zrealizovat svůj sen."

 

 

 

 

logo-kolo


REAL LIFE SERVICES s.r.o. IČ: 283 62 519 mobil: 603 193 262
Vyšehradská 1349/2 Zapsáno v obchodním rejstříku email: info@reallifeservices.cz
12800 Praha 2 vedeného Městským soudem v Praze  
  oddíl C, vložka 136199