Institut vzdělávání


Institut vzdělávání poskytuje akreditované kurzy MŠMT (rekvalifikace), dále workshopy, školení a přednášky v oblasti sportu, bezpečnosti, výživy, osobního rozvoje a ekonomických znalostí. 

Akreditované kurzy MŠMT

 

objednávky zasílejte na e-mail: info@reallifeservices.cz

 

POZOR - NOVĚ ŠKOLÍME NEJEN V PRAZE, ALE I V PLZNI!!

 

 

Instruktor fitness - trenér II. třídy

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve smluvených fitnesscentrech.

Instruktor fitness získá teoretické i praktické znalosti a dovednosti v oblasti fitness a zdravého životního stylu, metodiky a systémového složení tréninkové jednotky, přístup i specifika k jednotlivým typům cvičenců (věk, zdravotní stav, kondice), adekvátní stravovací návyky. 

Délka kurzu je 150 vyučovacích hodin.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouholetou praxí.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v oblasti fitness a zdravého životního stylu v osobním i profesním životě.

 

Instruktor pobytu v přírodě

Cílem je připravit absolventy na pobyt v přírodě, zvyšování fyzické a psychické odolnosti, redukce stresové zátěže.

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve smluvených prostorech a volné přírodě v Krkonoších a na Šumavě.

Získáte teoretické i praktické znalosti a dovednosti pro pobyt v přírodě, dále orientace a pohyb v přírodě, metodika přežití, SOS signály, bezpečnost.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouholetou praxí v oblasti instruktorů výcviku v armádě a bezpečnostních složkách.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v osobním i profesním životě při vedení skupin i jednotlivců v přírodě, teambuildingů, animátorství v hotelnictví a cestovním ruchu, turistický průvodce a adrenalinových prožitků.

 

Instruktor volnočasových sportovních aktivit

Cílem je připravit absolventy na práci s klienty v oblasti trávení volného času, redukce stresové zátěže a zvyšování kondice.

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve interiérech a exteriérech smluvených zařízení.

Získáte teoretické i praktické znalosti a dovednosti v oblasti trávení volného času, individuálních i skupinových sportů, jako je jízda na kolečkových bruslích, ropeskipping, bootcamp, badminton atd. Dále získáte teoretické i praktické znalosti ve složení a funkčnosti těla, první pomoci, práva, bezpečnosti, metodiky a organizace volnočasových sportovních aktivit a praxe jako takové.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouhotelou praxí v oblasti volnočasových sportovních aktivit, dále odborníci v oblasti zdravotnictví, bezpečnosti a práva.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v oblasti vedení skupin a jednotlivců při volnočasových aktivitách, teambuilding, animátorství v hotelnictví a cestovním ruchu, vedení kroužků. 


Instruktor základních pohybových aktivit

Cílem je připravit absolventy na práci s klienty v oblasti základních pohybových aktivit, příprava pro všechny druhy sportů, jako je hokej, fotbal, golf, badminton, volejbal, tenis, box, thai-box, MMA apod.

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve smluvených fitnesscentrech.

Získáte teoretické i praktické znalosti a dovednosti v oblasti základních pohybových aktivit, správného držení těla, vedení pohybu, základ a příprava pro veškeré další sportovní aktivity. Práce se specifickými klienty - děti, dospělí, senioři. Základy různorodých pohybových aktivit, jako je Crossfit, ropeskipping, flowin, Pilates, Overball, Fitball..... Dále získáte teoretické i praktické znalosti ve složení a funkčnosti těla, první pomoci, práva, bezpečnosti, metodiky a organizace volnočasových sportovních aktivit a praxe jako takové.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouholetou praxí v oblasti těchto základních pohybových aktivit, v práci s dětmi i seniory, dále odborníci v oblasti zdravotnictví, bezpečnosti a práva.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v oblasti vedení skupin a jednotlivců různých typů klientů, vedení kroužků i jednotlivých osobních tréninků sportovců.

 

Instruktor Pilates

Cílem je připravit absolventy na práci s klienty metodou Pilates, zlepšení síly a pružnosti klientů, prevence a odstranění svalových disbalancí.

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve smluvených fitnesscentrech.

Získáte teoretické i praktické znalosti a dovednosti ve cvičení metodou Pilates. Historie metody, důraz na Core systém a držení těla. Příprava těla a mysli. Dále získáte teoretické i praktické znalosti ve složení a funkčnosti těla, první pomoci, práva, bezpečnosti, metodiky a organizace volnočasových sportovních aktivit a praxe metdy Pilates jako takové.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouholetou praxí ve cvičení metodou Pilates, dále odborníci v oblasti zdravotnictví, bezpečnosti a práva.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v oblasti cvičení metodou Pilates, vedení individuálních i skupinových lekcí.


Trenér kulturistiky

Cílem je připravit absolventy na práci s klienty v oblasti kondiční i vrcholové kulturistiky. Specifika tréninkových jednotek i výživy. Prezentace na pódiu.

Kurz probíhá v našich prostorech Institutu vzdělávání, praxe probíhá ve smluvených fitnesscentrech.

Získáte teoretické i praktické znalosti i dovednosti v oblasti kondiční i vrcholové kulturistiky. Historie, trénink a výživa, regenerace, vedení a motivace klientů ke stanovenému cíli, sebemotivace. Důležitou součástí kurzu je výuka pózingu, prezentace na pódiu, výběr plavek, pro dámy pódiové líčení a úprava vlasů, výběr doplňků a obuvi. Dále získáte teoretické i praktické znaosti ve složení a funkčnosti těla, první pomoci, práva, bezpečnosti, metodiky a organizace kulturistického tréninku a praxe jako takové.

Čekají vás zkušení lektoři s dlouholetou praxí v kulturistice, mezinárodní porotci, dále odborníci v oblasti zdravotnictví, bezpečnosti a práva.

Absolventi kurzu najdou uplatnění v oblasti kondiční i vrcholové kulturistiky.

 

KONTAKTY NA INSTITUT VZDĚLÁVÁNÍ:

E-MAIL info@reallifeservices.cz

TEL. 737 085 095

 

 

 

logo-kolo